Masz pytanie? Zadzwoń +48 665 961 007 lub napisz biuro@fitness-sport.org
735DD37E-1585-4BA8-8214-8128E6CE6424 Created with sketchtool.
735DD37E-1585-4BA8-8214-8128E6CE6424 Created with sketchtool.
Indywidualna nauka pływania Bydgoszcz

Indywidualna nauka pływania Bydgoszcz

Indywidualna nauka pływania Bydgoszcz prowadzona jest przez doświadczonych instruktorów, dzięki którym postęp w nauce będzie zauważalny, z każdą godziną spędzoną w wodzie będziemy się czuli w niej zdecydowanie pewniej. Zajęcia zawsze odbywają się w przyjaznej atmosferze, dzięki czemu możliwe jest sprawne i płynne przekazanie wiedzy. Warto wiedzieć, że pływanie to jeden z najpopularniejszych sportów na świecie. Jest to forma aktywności fizycznej, która jest dostępna dla osób w każdym wieku i o różnym poziomie sprawności fizycznej. Nauka pływania może być wyzwaniem, szczególnie dla dorosłych, którzy nie mieli okazji nauczyć się tego w dzieciństwie. W takiej sytuacji warto rozważyć indywidualną naukę pływania.

To zdecydowanie lepsze rozwiązanie, niż samodzielna nauka na basenie lub w niekontrolowanych warunkach, np. podczas wakacji. Jeżeli wybierzemy odpowiednią szkołę pływania, będziemy mieli do czynienia z osobami, które posiadają umiejętności, wiedzę i chęć do ich przekazania, na pewno w krótkim czasie uda się nam opanować różne style pływackie. Niezwykle istotne jest to, że instruktor pomoże dopasować rodzaj zajęć do możliwości i umiejętności osoby uczącej się, jak również będzie monitorował postępy, korygował błędy, podkreślał zalety. Oferujemy również naukę pływania dla dzieci w Bydgoszczy.

Indywidualna nauka pływania Bydgoszcz - najważniejsze zalety

Warto doskonalić swoje umiejętności pływackie. Dzięki temu będziemy mogli komfortowo pływać zarówno na basenie, jak również na otwartym akwenie wodnym. Umiejętności pływackie pozwolą na zachowanie komfortu fizycznego, a także psychicznego, na kontrolowanie swojego zachowania oraz możliwość udzielenia pomocy, gdy zajdzie taka potrzeba. Indywidualna nauka pływania dla dorosłych i młodzieży ma wiele zalet. Oto niektóre z nich:

 • szybszy postęp - indywidualna nauka pływania pozwala na dostosowanie programu nauczania do indywidualnych potrzeb i możliwości ucznia. Dzięki temu można osiągnąć szybsze postępy, niż w przypadku nauki w grupie,
 • więcej uwagi ze strony instruktora - w trakcie indywidualnych zajęć instruktor może poświęcić więcej uwagi każdemu uczniowi. Dzięki temu można dokładniej poprawić technikę pływania i uniknąć błędów, które mogą prowadzić do kontuzji,
 • wyższy komfort - indywidualne zajęcia odbywają się w czasie i miejscu dogodnym dla kursanta. Dzięki temu można uniknąć stresu związanego z nauką w grupie.

Na czym polegają doskonale pływania oraz indywidualne zajęcia z instruktorem?

Indywidualna nauka pływania dla dorosłych rozpoczyna się od rozmowy z instruktorem. Podczas rozmowy instruktor poznaje potrzeby i oczekiwania ucznia. Następnie opracowuje program nauczania, który jest dostosowany do indywidualnych możliwości ucznia. Dzięki temu można również zająć się doskonaleniem pływania.

Pierwsze zajęcia to zazwyczaj nauka podstawowych umiejętności, takich jak oswajanie się z wodą, unoszenie się na wodzie i pływanie kraulem. W kolejnych zajęciach instruktor uczy bardziej zaawansowanych technik pływania, takich jak pływanie grzbietowe, żabką i delfinem. Kto powinien rozważyć indywidualną naukę pływania dla dorosłych? Indywidualna nauka pływania dla dorosłych jest odpowiednia dla osób, które:

 • chcą szybko nauczyć się pływać,
 • mają problemy z nauką pływania w grupie,
 • chcą poprawić technikę pływania,
 • chcą nauczyć się pływać w określonym stylu,
 • chcą nauczyć się pływać z dzieckiem.

Informacje

Prowadzimy zajęcia indywidualne w Bydgoszczy.

Dzień i godzina zajęć do ustalenia telefonicznie. 

Zapraszamy na :
 • naukę i doskonalenie pływania
 • przygotowanie do egzaminów
 • trening
 • gimnastyka korekcyjna

Wystawiamy faktury VAT.
 
Dlaczego my?
Dlaczego warto z nami pływać?
30 lat doświadczenia
Nasza szkółka istnieje i prężnie działa od 1992 roku na różnych basenach w Bydgoszczy
Doświadczona kadra
Wysokie kwalifikacje instruktorów
Skuteczne metody nauczania
Nauka pływania dla każdego na różnym poziomie zaawansowania
Informacje organizacyjne
Obserwuj nas w mediach:
Copyright ⓒ 2023 Fitness Sport - Wszystkie prawa zastrzeżone.

Szanowni Państwo, w celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Jeśli nie wyrażają Państwo zgody, uprzejmie prosimy o dokonanie stosownych zmian w ustawieniach przeglądarki internetowej.

ZAMKNIJ