Masz pytanie? Zadzwoń +48 665 961 007 lub napisz biuro@fitness-sport.org
735DD37E-1585-4BA8-8214-8128E6CE6424 Created with sketchtool.
O nas

O nas

Szkoła Pływania "Fitness-Sport" powstała w 1992 roku przez Zbigniewa Sobkowskiego, absolwenta AWF Poznań. Szkoła ta jest pionierem pływania w Bydgoszczy.

Początkowo lekcje odbywały się na Astorii i byłym Medyku (obecnie Neptun). Organizowane były dowozy dzieci autokarem na baseny. W "Fitness-Sport" od początku istnienia pracowały takie osoby jak:
 • Mirosława Cieślicka - nauczyciel akademicki
 • Franciszek Waleron - trener pływania
 • Tomasz Kasprzyk - metodyk, trener pływania
 • Andrzej Lewandowski - nauczyciel akademicki
 • Zdzisław Niedźwiecki - trener pływania

Zbigniew swoją pasję do sportu przelał na córkę, Monikę. W domu sport od zawsze był ważnym elementem ich życia. Basen to dla nich drugi dom. W wolnej chwili promują aktywny sposób spędzania czasu. Biegają, jeżdża na rowerze. Latem organizują kolonie, obozy sportowe dla dzieci i młodzieży, a zimą zimowiska narciarskie również dla rodzin z dziećmi.

 Nauczyliśmy pływać tysiące klientów. Wielu z nich pływa rekrecyjnie lub kontynuuje pływanie w sekcji pływackiej, bierze udział w zawodach. Niektórzy poszli w nasze ślady i postanowili również uczyć.  

Szkoła Pływania "Fitness-Sport" to 27 lat doświadczeń, profesjonalizm i wysoko kwalifikowana kadra. Wydajemy świadectwa o nabytych umiejętnościach. 

Gwarantujemy, że nauczymy pływać KAŻDEGO!

Gdzie uczymy? Baseny Bydgoszcz
 • Basen Bryza (Szwederowo) ul. Seweryna Goszczyńskiego 3
  Na tym basenie prowadzimy zajęcia grupowe dla dzieci, młodzieży i dorosłych na wszystkich poziomach zaawanasowania oraz zajęcia indywidualne.
   
 • Basen Neptun ( Bartodzieje) ul. Bałtycka 4
  Jesteśmy na tym basenie od samego początku (1992). Na tym basenie prowadzimy zajęcia grupowe dla dzieci i młodzieży na wszystkich poziomach zaawansowania.
   
 • basen Ikar (Fordon) ul. Tomasza Golloba 7
  Na tym basenie prowadzimy zajęcia grupowe dla dzieci i młodzieży na wszystkich poziomach zaawansowania.
   
 • basen Czwórka ( Błonie) ul. Stawowa 39
  Na tym basenie prowadzimy zajęcia grupowe dla dzieci i młodzieży po I etapie nauczania pływania.
   
 • basen Pałac Młodzieży (Śródmieście) ul. Jagiellońska 27
  Na tym basenie prowadzimy Aqua Aerobik.
Obserwuj nas w mediach:
Copyright ⓒ 2019 Fitness Sport - Wszystkie prawa zastrzeżone.

Szanowni Państwo, w celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Jeśli nie wyrażają Państwo zgody, uprzejmie prosimy o dokonanie stosownych zmian w ustawieniach przeglądarki internetowej.

ZAMKNIJ