Masz pytanie? Zadzwoń +48 665 961 007 lub napisz biuro@fitness-sport.org
735DD37E-1585-4BA8-8214-8128E6CE6424 Created with sketchtool.
O nas

O nas

Szkoła Pływania "Fitness-Sport" powstała w 1992 roku przez Zbigniewa Sobkowskiego, absolwenta AWF Poznań. Szkoła ta jest pionierem pływania w Bydgoszczy.

Początkowo lekcje odbywały się na Astorii i byłym Medyku (obecnie Neptun). Organizowane były dowozy dzieci autokarem na baseny. W "Fitness-Sport" od początku istnienia pracowały takie osoby jak:
  • Mirosława Cieślicka - nauczyciel akademicki
  • Franciszek Waleron - trener pływania
  • Tomasz Kasprzyk - metodyk, trener pływania
  • Andrzej Lewandowski - nauczyciel akademicki
  • Zdzisław Niedźwiecki - trener pływania

Zbigniew swoją pasję do sportu przelał na córkę, Monikę. W domu sport od zawsze był ważnym elementem ich życia. Basen to dla nich drugi dom. W wolnej chwili promują aktywny sposób spędzania czasu. Biegają, jeżdża na rowerze. Latem organizują kolonie, obozy sportowe dla dzieci i młodzieży, a zimą zimowiska narciarskie również dla rodzin z dziećmi.

 Nauczyliśmy pływać tysiące klientów. Wielu z nich pływa rekrecyjnie lub kontynuuje pływanie w sekcji pływackiej, bierze udział w zawodach. Niektórzy poszli w nasze ślady i postanowili również uczyć.  

Szkoła Pływania "Fitness-Sport" to 27 lat doświadczeń, profesjonalizm i wysoko kwalifikowana kadra. Wydajemy świadectwa o nabytych umiejętnościach. 

Gwarantujemy, że nauczymy pływać KAŻDEGO!
 
Obserwuj nas w mediach:
Copyright ⓒ 2023 Fitness Sport - Wszystkie prawa zastrzeżone.

Szanowni Państwo, w celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Jeśli nie wyrażają Państwo zgody, uprzejmie prosimy o dokonanie stosownych zmian w ustawieniach przeglądarki internetowej.

ZAMKNIJ